ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9489232
nr 948 9232
1800-tal, Karl Johan, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:46:41
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Karl Johanstil/Empir
Senempiren